Droga do porozumenia

Obsługa prawna firm Wrocław

8 lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze prawnej firm z Wrocławia i okolic

KANCELARIA DROGA DO POROZUMIENIA – PRAWO GOSPODARCZE WROCŁAW

Kancelaria radców prawnych Droga do Porozumienia z miasta Wrocław zajmuje się od 8 lat obsługą prawną firm. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorców w ramach jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek.

Jesteśmy w stanie świadczyć pomoc prawną w wielu obszarach prawnych. Zwracają się do nas przedsiębiorcy z problemami prawnymi, które wymagają specjalistycznej wiedzy związanej z zakresem ich działalności. Zapewniamy porady prawne dla firm działających w branży finansowej, budowlanej, medycznej, motoryzacyjnej oraz usługowej na terenie miasta Wrocław i okolicach.

POMOC PRAWNA WROCŁAW – ZAKRES USŁUG KANCELARII:

$
Kompleksowa obsługa firm i przedsiębiorców w tym procesu zawiązania i rejestracji spółki, a także późniejszego wprowadzania i rejestrowania zmian
$

Przygotowywanie umów spółek i innych aktów wewnętrznych – statutów i regulaminów

$

Przekształcanie spółek

$

Likwidacja spółek prawa handlowego

$

Reprezentowanie klientów w sporach sądowych oraz prowadzenie negocjacji biznesowych

$

Sporządzanie innych dokumentów związanych z bieżącą działalnością firmy

$

Udzielanie porad prawnych i sporządzanie opinii prawnych

$

Przygotowanie i opiniowanie dokumentów korporacyjnych

$

Pomoc w negocjacjach z kontrahentami oraz wsparcie w trakcie mediacji

Obsługa prawna firm Wrocław

JAKIE OBSZARY PRAWA OBEJMUJE OBSŁUGA PRAWNA DLA FIRM?

prawo gospodarcze
prawo cywilne
prawo spółek
prawo administracyjne
prawo autorskie
prawo handlowe

PORADY PRAWNE, POMOC PRAWNA DLA FIRM WROCŁAW – DLACZEGO WARTO?

Zgodność z przepisami prawa

Zapewniamy, że firma działa zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko kar finansowych lub sankcji za naruszenie przepisów.

Profesjonalne doradztwo

Oferujemy fachową wiedzę oraz profesjonalne porady prawne, które mogą być kluczowe przy podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych.

Wsparcie w negocjacjach

Podczas negocjacji biznesowych, doradzamy i wspieramy naszych klientów, co prowadzi do korzystniejszych warunków umowy.

Zarządzanie ryzykiem

Stała obsługa prawna może być znaczną oszczędnością dla każdej firmy w dłuższej perspektywie czasu. Profesjonalna pomoc prawna pozwala na identyfikację i zarządzanie potencjalnymi ryzykami, a także minimalizuje potencjalne problemy prawne w przyszłości.

Reprezentacja w sporach

Posiadanie doświadczonego prawnika może znacząco zwiększyć szanse na korzystne rozwiązanie sporu. W przypadku sporów sądowych, reprezentujemy naszych klientów i dbamy o ich najlepsze interesy.

…oraz wiele więcej.

Droga do Porozumienia Aneta Pietrzak | Profesjonalne porady prawne | Obsługa prawna Wrocław
Kancelaria dla przedsiębiorców Wrocław

KANCELARIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – CO NAS WYRÓŻNIA?

Prawników z naszej kancelarii cechuje komunikatywność i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, które pojawiają się wskutek prowadzenia działalności gospodarczej przez naszych klientów. Nasza skuteczność idzie w parze z wiedzą i doświadczeniem, dlatego oferujemy swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. 

Ciągle poszerzamy wiedzę w zakresie prawa gospodarczego i staramy się nadążać za zmianami i trendami w działalnościach gospodarczych naszych obecnych i potencjalnych klientów

Wiemy, że w biznesie ważna jest kultura rozmowy i dyplomacja, stąd nasza wiedza skorelowana jest z intuicją i wyczuciem chwili. Nie staramy się na siłę przekonać do swoich racji, wybieramy drogę racjonalnych, mądrych i silnych argumentów. Gwarantujemy szybką reakcję na pojawiające się problemy oraz oferujemy mediacje w zakresie rozwiązywania sporów pracowniczych. Zawsze stoimy po stronie klienta i znajdujemy dla niego najlepsze rozwiązanie w danej chwili.

Rzetelna obsługa prawna w jednym miejscu

Droga do porozumienia gwarantuje klientom uwagę i czas, który poświęca na rozmowę i zrozumienie problemu. Nigdy nie porzucamy kontaktu z klientami i nie zostawiamy ich w trudnych i niekomfortowych sytuacjach. Oferujemy pełne zrozumienie i dialog, bez niepotrzebnego nadęcia i formalizmu. Szanujemy zdanie naszych klientów i z rozwagą słuchamy ich wskazówek. Kiedy trzeba, sami wskazujemy sposób rozwiązania problemu, niekoniecznie zgodny z wyobrażeniem klienta. Mamy wiedzę, która pozwala nam czuć się komfortowo i pewnie w relacjach z naszymi kontrahentami i przeciwnikami prawnymi naszych klientów. Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów, którzy działają dla osiągnięcia wspólnych celów.

Obsługa prawna firm – Prawo gospodarczePomoc prawna Wrocław